#

Başkan Çetin Akın’dan Regaip Kandili Mesajı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Regaip Kandili mesajı yayınladı. Başkan Çetin Akın mesajında Regaip Kandili ile birlikte dini duygularımızın daha da güçlendiği bu günlerde kavgaların, küslüklerin, savaşların, terör olaylarının, şiddet ve cinayetlerin sona ermesini; dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin güçlenmesini dilediğini söyledi.

Başkan Çetin Akın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Üç Aylar’a girdiğimiz bu günlerde ilk kandilimiz olan Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Regaip Kandili ile başlayan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi ile sona erecek bu mübarek günlerde tüm insanlığın sağlık, barış, huzur ve mutluluk içerisinde yaşamasını temenni ediyorum.

Dini duygularımızın yoğunluk kazandığı böyle zamanlarda kavgaların, küslüklerin, savaşların, terör olaylarının, şiddet ve cinayetlerin sona ermesini; dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin güçlenmesini can-ı gönülden diliyor, Turgutlulu hemşehrilerimin, yurttaşlarımızın ve dünya coğrafyasının Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum”