- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Vali Yaşar Karadeniz’e Ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Akın, Turgutlu’nun ihtiyaç duyduğu hizmetleri Vali Yaşar Karadeniz’e aktardı. Başkan Akın ayrıca hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında Vali Karadeniz’e bilgiler verdi.
Kentin sorunlarıyla yakından ilgilenen ve vatandaşa hizmet noktasında tam zamanlı mesai yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ile bir araya gelerek kentin sorunlarını ve ihtiyaçlarını masaya yatırdı. Ergenekon Kavşağı, sanayi sitesindeki su baskınları ve karayollarının hatalı menfez yapımı, Albayrak Mahallesindeki TOKİ Konutları, Derbent Mahallesinde yapılması planlanan sokak hayvanları bakım merkezi, sulama kanalı servis yollarına sathi kaplama yapılması ve sanayi amaçlı ilave planların yapılması ile ilgili olarak Vali Karadeniz ile görüşen Başkan Çetin Akın, kentin ve Turgutlu halkının ihtiyaç duyduğu konuları aktardı.
“Turgutlu’muz için her an sahada olmaya ve çalışmaya devam ediyoruz”
Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ile gerçekleştirdiği görüşme hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Turgutlu’muz için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Manisa Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek taleplerimizi ve şehrimizin ihtiyaçlarını ilettik. Turgutlu’muz için her an sahada olmaya ve kentimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Turgutlu’muz için her girişimimizin yakından takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.