Başkan Çetin Akın’ın Dördüncü Yılına Özel Video

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın başkanlık görevine gelişinin dördüncü yılına özel video hazırlandı. Dört yıl boyunca kente kazandırılan projelerin ve yapılan hizmetlerin yer aldığı video, Başkan Çetin Akın’ın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından başkanlık görevine gelmesinin üzerinden dört yıl geçti. Başkan Çetin Akın’ın göreve gelişinin dördüncü yılı için video yayınlandı. Turgutlu’da 2019 yılından itibaren devam eden “hizmet dönemi”ni içeren ve “2019'da ‘Martın sonu bahar’ demiştik, Turgutlu'ya baharı getirdik. İlk günkü heyecanla bu güzel kente hizmet etmeye devam edeceğiz” mesajıyla paylaşılan videoda kente kazandırılan nitelikli ve vizyoner projeler, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda yapılan insan odaklı hizmetler ile hayata geçirilecek olan proje ve çalışmalar yer aldı.

Başkan Çetin Akın: “Teşekkürler Turgutlu’m”

“Birlikte dolu dolu dört yıl geçirdik. Teşekkürler Turgutlu’m” diyen Başkan Çetin Akın, “Hemşehrilerimizin tercihleriyle seçildiğimiz 31 Mart 2019 tarihinden beri güzel kentimiz Turgutlu’muza hizmet ediyoruz. İnsan odaklı, şeffaf, katılımcı ve demokratik yönetim anlayışını hakim kıldığımız bu dört yılda hayata geçirdiğimiz birçok proje, yaptığımız çalışma ve hizmetlerle insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini kentimizde yaşattık. ‘Her şeyden önce insan’ diyerek dört yıl boyunca her bir vatandaşımızın sağlıklı, mutlu, huzurlu olması için durmadan çalıştık. Bundan sonraki süreçte de büyük ve güzel ailemiz Turgutlu’muz ve hiçbir ayrım gözetmeden tüm hemşehrilerimiz için tüm gücümüzle, imkanlarımızla çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.