- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan Çalışmaları İnceledi
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin İstasyonaltı ve Mustafa Kemal Mahalleleri ile Koşukırı Çarşısında sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan aynı zamanda kurulacak olan asfalt şantiyesinin son durumuyla ilgili bilgi aldı.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İstasyonaltı Mahallesinde doğalgaz altyapı çalışması için kazılan yollarda yapılan asfalt çalışması, Mustafa Kemal Mahallesi Kültür Sokak, Bilen Sokak ve muhtelif sokaklardaki yol açma, bordür döşeme, parke taşı tamiratı ile Koşukırı Çarşısında ise parke taşı döşeme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mahallelerdeki çalışmalarla birlikte asfalt şantiyesinin kurulacağı alandaki plent çalışmaları da Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülüyor. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ise Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İstasyonaltı ve Mustafa Kemal Mahalleleri ile Koşukırı Çarşısındaki çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Başkan Yardımcımız Fırat Honaz ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin İstasyonaltı ve Mustafa Kemal Mahalleleri ile Koşukırı Çarşısında gerçekleştirdiği çalışmalarda incelemelerde bulunduk. Fen İşleri Müdürümüz İbrahim Tunçkol’dan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldık. Turgutlu’muzun eksikliklerini tamamlayacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bununla birlikte kuracağımız asfalt şantiyemizdeki hazırlıklarımızı da tamamlayarak çalışmalarımızı hızlandıracağız. Yaptığımız program dahilinde tüm mahallerimizin eksiklerini tamamlayacağız.” dedi.