- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Bir Kitap Bir Yazar’ın İlk Konuğu Hasan Özkılıç Olacak
Turgutlu Belediyesi tarafından seri olarak düzenlenmesi planlanan Bir Kitap Bir Yazar programının ilk konuğu öykü ve roman yazarı Hasan Özkılıç olacak. 28 Mayıs Cumartesi günü Eski Belediye Binası’nda düzenlenecek etkinlik saat 15:00’te başlayacak.
Öğrencilik yıllarının önemli kısmını Turgutlu’da geçiren Hasan Özkılıç, 1998 yılında yayınlanan ilk kitabı Kuş Boranı’nın ardından Şerul’da Beklemek, Orada Yollarda, Gönlümün Şirazesi Bozuldu, Lataros Değirmeni’nde Bir Gece, Zahit ve Sonunda Herkes Yalnız adlarını taşıyan roman ve öykü kitaplarıyla okurla buluştu. Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenleyeceği Bir Kitap Bir Yazar etkinliğinde Özkılıç’ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan romanı Şima ele alınacak. Hasan Özkılıç, etkinlikte Turgutlu Kent Müzesi Sorumlusu Mehmet Gökyayla’nın sorularını yanıtlamasının sonrasında okurlara kitaplarını imzalayacak.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Turgutlu Belediyesi olarak okurlarımızı mutlu edecek bir etkinliğe daha imza atacağız. Bir Kitap Bir Yazar programı kapsamında ilk konuğumuz yazar Hasan Özkılıç olacak. Tüm hemşehrilerimizi bu keyifli etkinliğe katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.