- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Bir Oyuncak Karşılığında Bir Tiyatro Oyunu İzlediler
Turgutlu AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenen “Bende Anahtar Vardı” oyununda sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Girişlerin “Bir Oyuncak Bir Bilet” şeklinde olduğu oyunda kısa süre içerisinde çok sayıda oyuncak toplandı.
Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenen “Bende Anahtar Vardı” oyunu salonu dolduran izleyicilerden tam not aldı. Gönül Özkaradayı’nın yazıp yönettiği tek perdelik komedi türündeki “Bende Anahtar Vardı” oyunu Turgutlu’da tiyatro izleyicisiyle buluştu. Atatürk Kültür Merkezi Yetişkin Tiyatro Ekibinin sahnelediği tiyatro oyunu, TUTSO Konferans Salonu’nu hıncahınç dolduran tiyatro severlerin beğenisini topladı. AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi, oyun sonunda ayakta alkışlandı.
Girişler “Bir Oyuncak Bir Bilet” ile oldu
“Bende Anahtar Vardı” komedi oyununda aynı zamanda sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Girişlerin ‘Bir Oyuncak Bir Bilet’ şeklinde olduğu oyunda kısa süre içerisinde çok sayıda oyuncak toplandı. Söz konusu bu oyuncaklar köy okullarına bağışlanacak.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “AKM Yetişkin Tiyaro ekibimiz çok güzel bir oyuna daha imza attı. Gecemizi neşelendiren AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi oyuncularımıza, oyunun yönetmeni Gönül Özkaradayı’ya ve salonu dolduran seyircilerimize çok teşekkür ederim” dedi.