Çepnidere Çok Amaçlı Etkinlik Salonu ile Halı Saha Projesinin Temeli Atılıyor

Turgutlu Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Çepnidere Çok Amaçlı Etkinlik Salonu ile Halı Saha projesinin temel atma töreni, 24 Mart 2023 Cuma günü saat 11:00’de Çepnidere Mahallesinde gerçekleşecek.

Vatandaşların ekonomik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik projeleri bir bir hayata geçiren Turgutlu Belediyesi, Çepnidere Mahallesinde çeşitli organizasyonlarda kullanılabilecek modern ve işlevsel çok amaçlı etkinlik salonu ile her yaştan vatandaşın spor yapma imkanı bulacağı halı saha kazandırıyor. Geçtiğimiz haftalarda ihale sürecinin tamamlandığı her iki proje için temel atma töreni düzenlenecek. Temel atma töreni, 24 Mart Cuma günü saat 11:00’de Çepnidere Mahallesinde yapılacak.

Tüm vatandaşları Çepnidere Çok Amaçlı Etkinlik Salon ve Halı Saha projesinin temel atma törenine davet eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “2023 yılı birçok projemizi hayata geçireceğimiz ve yeni projelerimizi ortaya koyacağımız bir yıl olacak demiştik. O doğrultuda ilerliyoruz. Çepnidere mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağımız Çok Amaçlı Etkinlik Salonu ile halı saha projelerimizin temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimi 24 Mart Cuma günü saat 11:00’de proje alanımızda düzenleyeceğimiz temel atma törenine davet ediyorum” dedi.