- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Turgutlu’ya Geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir takım ziyaretleri kapsamında geleceği Manisa’da Turgutlu Belediyesinin toplu açılış törenine katılacak. Toplu açılış töreni 12 Mart 2021 Cuma günü, saat 14:00’da Turgutlu Belediye Hizmet Binası önünde (Orta Park Saat Kulesi) yapılacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın göreve gelmesinin ardından 2 yılda hayata geçirilen Turgutlu Eğitim Destek Kurs Merkezi (TURBEM), Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi (AKM), Asfalt Şantiyesi, El Emeği Halk Pazarı ile Atatürk Mahallesi Kültür ve Taziye Evi projelerinin toplu açılış töreni yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da hem Başkan Çetin Akın’ı ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirecek hem de beş büyük projenin toplu açılış törenine katılacak.
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı açılış töreni 12 Mart Cuma günü, saat 14:00’da, Turgutlu Belediye Hizmet Binası önünde (Orta Park Saat Kulesi) gerçekleşecek.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlumuza kazandırdığımız beş büyük projemizin açılışını Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Açılışını yapacağımız projelerimiz şimdiden Turgutlumuza hayırlı olsun” dedi.