Cuma Pazarı Projesinde Sona Doğru

Turgutlu Belediyesinin kente kazandıracağı, bünyesinde 130 araçlık otopark, 183 adet tezgah, 19 adet kapalı dükkan bulunan Cuma Pazarı projesinde çalışmalar adım adım sona yaklaşıyor.

Her alanda Turgutlu’yu geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçiren Turgutlu Belediyesi, yaşam kalitesini artıracak projeleri kente kazandırmaya devam ediyor. 53 milyon 748 bin TL’lik yatırımla hayata geçirilecek, pazarcı esnafı ve vatandaşların yıllardır süren mağduriyetini ortadan kaldıracak Cuma Pazarı projesinde çalışmalar %85 seviyesine geldi. Modern görünüşü ve yapılacak çevre düzenlemeleri ile bölgeye ayrı bir değere katacak Cuma Pazarı projesinin önümüzdeki aylarda tamamlanması planlanıyor.

Turgutlu’muza yakışır bir pazar yeri kazandırıyoruz”

Turgutlu’yu geliştirmek ve güzelleştirmek adına çalışmaları kesintisiz sürdürdüklerini ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Uzun yıllardır süren bir sorunu daha ortadan kaldırmanın gururunu yaşıyoruz. Söz verdik, sözümüzü yerine getiriyoruz. Cuma Pazarı projemizi en kısa zamanda hizmete açmayı planlıyoruz. Modern görünümüyle Turgutlu’muza yakışır bir pazar yeri kazandırmış olacağız” dedi.