#

Daha yeşil ve daha güzel bir Turgutlu için çalışıyoruz”

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala ile birlikte Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Daşkan: “Daha yeşil ve daha güzel bir Turgutlu için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Mahallesi Barut Sokaktaki yeşil alanın düzenlemesini gerçekleştiriyor. Düzenleme çalışmaları kapsamında çimler yenilenecek, sonrasında bu alanda yürüyüş yolu, fitness aletleri ve oturma alanları yer alacak. Geçtiğimiz hafta Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi bahçesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince başlanan peyzaj çalışmalarına da devam ediliyor.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Mustafa Kemal Mahallesi Barut Sokaktaki çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala ve Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı Gıyaseddin Polat ile birlikte inceledi. Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Barut Sokaktaki incelemelerinin ardından Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi bahçesini Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala ile birlikte ziyaret ederek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Onat ile de bir araya gelerek çalışmalar hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında açıklamada yapan Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin Barut Sokak ve Teknoloji Fakültesi bahçesinde sürdürdüğü çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürümüz Önder Pala ile birlikte inceledik. Çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi aldık. Daha yeşil ve güzel bir Turgutlu için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Çalışmalarımız Turgutlumuza hayırlı olsun” dedi.