- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Erbiller Sanayi Sitesinde Yıllardır Yaşanan Sorunlar Çözüme Kavuşuyor
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Erbiller Sanayi Sitesinin yıllardır çözülemeyen yol sorununu çözdüklerini belirterek, “Erbiller Sanayi Sitemizde yıllardır çözülemeyen sorunları çözmek bize nasip oldu, çalışmalar esnafımıza hayırlı olsun.” dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Meclis Üyeleri Burhan Irk, İbrahim Gökdere, Hüseyin Maliz, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol ile birlikte yeni haftaya ihale süreci tamamlanan ve yol yenileme çalışmalarının başlayacağı Erbiller Sanayi Sitesinde başladı.
Uzun yıllardır yolları kötü durumda olan ve çözüm bekleyen Erbiller Sanayi Sitesinde yapılan ihale kapsamında 20 bin metrekare bordür ve parke taşı döşeme çalışmaları yapılacak. Çalışmalar sonunda Erbiller Sanayi Sitesinin tüm yolları yenilenmiş olacak. Çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor.
Çalışmaların başladığı Erbiller Sanayi Sitesinde incelemelerde bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yaptığı açıklamada: “Pandemi sürecinde yeni bir haftaya başlıyoruz. Haftanın ilk gününde Erbiller Sanayi Sitesinde 1980 yıllarında kurulan Erbiller Sanayi Sitemizin bugüne kadar yapılmamış olan yollarıyla ilgili ihalemizi yaptık. Yer teslimimizi bugün yaptık. Allahın izniyle görevimize başladık. Esnafımız pandemi koşullarını zorlu şartlar altında geçiriyor. Bu süreyi biz iyi değerlendirerek Erbiller Sanayi Sitemizin yollarının yapım çalışmasına başladık. En hızlı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başlattığımız çalışmalar yıllardır çözüm bekleyen esnafımıza ve Turgutlu’muza hayırlı olsun. Esnafımıza hayırlı işler, çalışan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Hastalarımıza acil şifalar, tüm vatandaşlarımıza iyi haftalar diliyorum.”ifadelerini kullandı.
Esnaftan Başkan Akın’a Teşekkür
Erbiller Sanayi Sitesinde esnaf ziyareti de gerçekleştiren Başkan Akın ve ekibine sanayi esnafı başlatılan çalışmalar için teşekkür etti. Yıllardır böyle bir çalışmanın ihtiyaç olduğunu belirten esnaf Başkan Akın’a “Allah razı olsun”dedi.