- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Gelecek Seninle Aydınlansın Projesinde 367 Tablet Dağıtıldı
Turgutlu Belediyesi “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinde bağışlanan 367 adet tabletin tamamını ihtiyaç sahibi öğrencilerle buluşturdu.
Pandemi sebebiyle eğitimlerine evlerinde devam öğrencilere yönelik başlatılan “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinde tabletler öğrencilere ulaştırıldı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen ile Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’na meydan okumasıyla başlayan, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in de tablet bağışıyla destek verdiği “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinde Turgutlulu hayırseverler tarafından bağışlanan 367 tabletin tamamı ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Projeye toplamda ise 620 resmi başvuru yapıldı.
Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından öğrencilere ulaştırılan tabletleri karşılarında gören öğrencilerin sevinç ve heyecanları yüzlerinden okundu.
“Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinin süreci ve tablet dağıtımları hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Pandemi süreci boyunca eğitimlerine evlerinde devam eden öğrencilerimizin eğitimlerinde aksama yaşamamaları için başlattığımız ‘Gelecek Seninle Aydınlansın’ projemizde bağışlanan 367 tabletin tamamının dağıtımını gerçekleştirdik. Tabletlerine kavuşan öğrencilerimize eğitim yaşamlarında başarılar diler, tablet bağışlarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin geleceklerine ışık oldukları için tüm hayırseverlerimize yeniden teşekkür ederim. Bununla birlikte projemiz için yeniden tablet bağışı olduğu takdirde öğrencilerimize tabletleri ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.