- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Genç Libero Turgutlu Belediyespor’da
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Eda Karaman’ı kadrosuna kattı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Eda Karaman’ı Turgutlu Belediyesporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.
Tarihinde ilk kez Kadınlar 2. Liginde oynayacak olan ve transfer çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının bir diğer önemli transferi Eda Karaman oldu. Turgutlu Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Çetin Akın’ın imzaladığı sözleşme ile Eda Karaman yeni sezonda Turgutlu Belediyespor’un başarısı için mücadele edecek. Turgutlu Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen imza törenine Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz ve Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser de katıldı.
Kadınlar 2. Ligi öncesinde yapılan transferlerle Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının önemli başarılara imza atacağından emin olduğunu belirten Başkan Çetin Akın, “Türkiye’nin önemli kulüplerinde forma giyen yetenekli sporcularımızı Turgutlu Belediyespor çatısı altında bir araya getirmekten dolayı mutlu ve gururluyuz. Eda Karaman da farklı spor kulüplerinde pek çok deneyim kazanmış yetenekli bir sporcumuz. Eda kardeşimize ailemize hoş geldin diyor, başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum” dedi.
Bursaspor altyapısı, Kütahya Voleybol Spor Kulübü, Ahmet Erdem Lisesi Spor Kulübü, Nova Spor Kulübü’nde oynayan; İnegöl Çarşı Spor Kulübünde Bölgesel Lig Şampiyonluğu bulunan libero oyuncusu Eda Karaman ise, “Turgutlu Belediyespor spor camiasında kısa sürede önemli başarılara imza atmış ve adından söz ettirmiş güçlü oluşum. Tarihinde ilk kez 2. Ligde oynayacak olan takımımızda bu önemli sezonda yer aldığım için ayrıca heyecanlıyım. Takımımızla birlikte galibiyetlerle dolu bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Başkanımız Çetin Akın ve Başkan Yardımcımız Fırat Honaz’a ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.