- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Hedef Yedinci Galibiyet
Turgutlu’yu 2. Lig Erkekler Voleybol Liginde başarıyla temsil eden Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Cumartesi günü saat 14.00’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda Gebze Gençlik Hizmetleri ile karşılaşacak.
İlk kez mücadele ettiği Türkiye Voleybol 2. Liginde altı galibiyetle üçüncü sırada yer alan Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı onuncu maçında Gebze Gençlik Hizmetlerini evinde ağırlayacak. 19 Aralık Cumartesi günü, saat 14:00’da başlayacak maç, Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak. Korona virüs önlemleri kapsamında maç seyircisiz gerçekleşecek.
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Yener Baştürk, “Yarın onuncu maçımıza çıkıyoruz. Galibiyet serimize bir maç daha ekleyerek başarımızı taçlandırmak istiyoruz. Oyuncularımız ve teknik ekibimizle birlikte karşılaşmaya hazırız” şeklinde konuştu.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Belediyespor Erkek Voleybol Takımımız, yedinci galibiyetini elde etmek için yarın rakibi Gebze Gençlik Hizmetleriyle karşılaşacak. Erkek Voleybol Takımımızın kazanacağına yürekten inanıyor, yarınki maçta başarılar diliyorum” dedi.