#

İlan Reklam, Emlak, Çevre ve Temizlik Vergilerinde Son Gün 30 Kasım

İlan Reklam, Emlak Vergileri ile Çevre ve Temizlik Vergisinin 2. taksit ödemeleri 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar devam edecek. Turgutlulu vatandaşlar da Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasında yer alan veznelerden mükellef oldukları vergilerin ödemelerini gerçekleştiriyor.

Konut ve iş yerlerine ait olan ve her yıl iki taksitte ödenen Emlak, Çevre ve Temizlik Vergisi ile iş yerlerinin ödedikleri İlan Reklam Vergilerinin ikinci taksit ödemeleri Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasındaki veznelerden veya internet üzerinden yapılmaya devam ediyor. Veznelerden taksit ödemelerini yapacak olan Turgutlulular maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ödeme işlemlerini gerçekleştirirken belediye hizmet binasına girişlerde HES Kodu sorgulaması da görevliler tarafından ayrıca yapılıyor.

Söz konusu vergilerin ödemesini yapacak olan vatandaşlar veznelerden veya https://webportal.turgutlu.bel.tr/web/guest/56 adresi üzerinden 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemelerini yapabilirler.