- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Kaldırım İşgali ve Seyyara Yönelik Denetimler Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Turgutlu genelindeki denetimlerini sürdürüyor. Yol ve kaldırım işgali ile seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde kurallara uymayanlara cezai işlemler uygulandı.
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte yol ve kaldırım işgaline uymayan esnaf ile seyyar satıcılara yönelik denetim gerçekleştirdi. Atatürk Bulvarı, Pazartesi Pazarı ve çevresi ile ana caddeler başta olmak üzere birçok noktada denetim ve kontrollerde bulunan ekipler kurallara aykırı olarak satış yapan esnaf ve seyyar satıcılara cezai işlem uyguladı.
Yapılan denetimler hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “ Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte denetim ve kontrollerine devam ediyor. Dün itibariyle Turgutlu genelinde farklı adreslerde yapılan denetimlerde kurallara uygun olmayan şekilde satış yapan esnaf ve seyyar satıcılar tespit edilip ekiplerimiz tarafından gerekli uyarılarda bulunuldu ve cezai işlem uygulandı. Denetimlerimiz devam edecek” dedi.
Denetim yapılan adresler ise şu şekilde:
“Atatürk Bulvarı, Pazartesi Pazarı ve çevresi, Bozdağ Sokak, Güneş Sokak, Piyaleoğlu Caddesi, Yedieylül Yolu, Çağla Sokak, Yörük ve Yıldız Sokak, Karaağaç Yolu, Ergenekon Mahallesi Atatürk Meydanı ve Yunus Emre Camisi önü, Sanayi Camisi ve çevresi, Deveciler Kahvesi önü, Camiönü, Akçakmak Yolu, Kırmahalle Kahveleri, Irlamaz Yolu, Muhsin Yazıcıoğlu Meydanı ve Turgutlu genelindeki ana caddeler.”