- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Kritik Maçın Galibi Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Oldu
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı sezonun en kritik maçında rakibi Bodrum Karya Kulübünü 61-59 mağlup etti.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde ilk devrenin son maçında Bodrum Karya Kulübü’nü evinde ağırlayan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, rakibini 61-59 yenmeyi başardı. Aldığı galibiyetle rahat bir nefes alan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı bir günlük aranın ardından Karşıyaka Çarşı Basketbol ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başlayacak. Baştan sonra büyük bir mücadeleye sahne olan maçta Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımında Halime Vural 18 sayı ve 4 ribaund ile maçın en skorer oyuncusu olurken Yasemin Güneş 15 sayı ve 6 ribaund ile takımına önemli katkı sağlayan diğer bir isim oldu.
Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz bu maçta da takımın yanında oldu
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Eşi Sabriye Akın, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve Eşi Nazan Honaz ile birlikte maçı tribünden izleyerek takım oyuncuları ve teknik ekibini sezonun en kritik karşılaşmasında yalnız bırakmadı.
Kadın Basketbol Takımı oyuncularından İrem Nur Bebeğe destek
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı oyuncuları maça “İrem Nur Evladımıza Umut Olalım” yazılı pankartla çıkarak SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden İrem Nur bebeğin tedavisine destek olunması çağrısında bulundu.
Sezonun en önemli maçının galibi olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, “Maç süresince hem rakibimiz hem de biz mücadeleyi elden bırakmadık. Sahada ortaya koyduğumuz başarılı ve temposu yüksek oyun sonucunda kazanan taraf biz olduk. Sezon boyunca oynadığımız en önemli maçtan galip olarak ayrılmaktan son derece mutluyuz. Önümüzdeki maçlarda da aynı hedef ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceğiz. Takımımızı bu önemli ve kritik maçta yalnız bırakmayarak destek olan Başkanımız Çetin Akın ve Başkan Yardımcımız Fırat Honaz başta olmak üzere tüm taraftarlarımıza ve sporseverlerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibini galibiyetlerinden dolayı kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Çetin Akın, “Kazandıkları bu önemli galibiyetten dolayı Kadın Basketbol Takımımız oyuncuları ve teknik ekibini yürekten kutluyorum. Takımımızın kazanma isteği ve inancıyla sezonu en iyi şekilde tamamlayacağına inanıyorum” dedi.