- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Manisa’nın İlk ve Tek Belediye Esports Takımı Turgutlu Belediyesinden
Yaptığı ilklerle adından sıkça söz ettiren Turgutlu Belediyesi Manisa’da yine bir ilke imza atıyor. Belediye bünyesinde kurulan Esports takımı Manisa Belediyeleri arasında bir ilk olacak.
Turgutlu Belediyesi Çetin Akın’ın başkanlığa gelmesinin ardından birçok yeniliğe imza attı. Yaptığı ilklerle adından sıkça söz ettiren Turgutlu Belediyesi kuracağı esports takımıyla Manisa belediyeleri arasında ilk kez esports takımı kuran belediye olacak.
FIFA21, Valorant ve PUBG Mobile oyunlarında kurulacak olan takımlarla mücadeleye etmeye başlayacak Turgutlu Belediyesi Esports Takımı için seçmeler başladı. 16 yaşından büyük oyuncular için https://www.twitch.tv/turgutlubldesports, https://www.facebook.com/Turgutlu-Belediyesi-Espor...,www.turgutlubldesports.com,www.instagram.com/turgutlubldesports, www.twitter.com/turgutluesports adreslerinden başvuru yapılabilecek. 16 yaşından küçük oyuncular ise geliştirilmek üzere akademi oyuncusu olarak kabul edilecek. Turgutlu Belediyesi Esports takımlarının koordinatörlüğünü Ali İçen ve Yasin Berk Hız yapacak.
Gençlere yönelik birçok hizmeti hayata geçirdiklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Turgutlu Belediyesi Eğitim ve Kurs Merkezi, Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi, Tercih Merkezimiz ile gençlerimizin her zaman yanında olduk. Şimdi de gençlerimizin yoğun zaman harcadığı bilgisayar oyunlarında Manisa’da bir ilki hayata geçiriyoruz. Kuracağımız esports takımlarıyla gençlerimizi sanal dünyada da destekleyeceğiz. Dünyada milyonlarca oyuncunun olduğu bir platformda Turgutlu Belediyesi olarak yer alacak olmak ve Manisa’da bir ilki başlatmak bizim için ayrıca bir gurur kaynağı. Tüm gençlerimizi Turgutlu Belediyesi Esports takımına katılmaya davet ediyorum.”dedi.