#

Potada Turgutlu Belediyesinin Konuğu Mersin Büyükşehir Olacak

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Takımını 29 Ocak Cumartesi günü evinde ağırlayacak. Saat 14:30’da başlayacak müsabaka Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak.

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Mersin Büyükşehir Takımı ile ikinci kez karşı karşıya gelecek. Mersin temsilcisi ile ilk maçını deplasmanda oynayan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı rakibini bu kez evinde konuk edecek. Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının ligin iddialı takımlarından biri olan ve TKBL’de üçüncü sırada yer alan Mersin Büyükşehir Belediyesine karşı kıran kırana mücadele edeceği maç, 29 Ocak Cumartesi günü saat 14:30’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak. Girişlerin ücretsiz olacağı maçta Aşı Kartı ve HES Kodu kontrolü yapılacak.

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, “Takım olarak en önemli maçlarımızdan birine daha çıkacağız. Mersin Büyükşehir Belediyesi, sezon başından beri iddiasını koruyan güçlü bir takım. Geçmiş maçlarımızda yaptığımız doğru hamlelerle önemli galibiyetlere imza atan bir takım olduk. Bu maçımızda da elimizden gelen tüm güç ve motivasyonla kazanmak için oynayacağız. Kendi sahamızda göstereceğimiz bu önemli mücadelede tüm sporseverlerimizi takımımıza destek olmaya davet ediyoruz” dedi.