- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Potadaki Rakip Alanya Belediyespor Olacak
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın bu haftaki rakibi Alanya Belediyespor Antalya Güneşi GSK olacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak mücadele 20 Ocak Cuma günü saat 18:00’da başlayacak.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 19. hafta maçlarında Alanya Belediyespor Antalya Güneşi GSK ile karşı karşıya gelecek. Rakibiyle kendi evinde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyespor ekibi galibiyet hedefiyle sahaya çıkacak.
Turgutlu Belediyespor-Alanya Belediyespor Antalya Güneşi GSK karşılaşması, 20 Ocak Cuma günü Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak. Girişlerin ücretsiz olacağı maç, saat 18:00’da başlayacak.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “TKBL’de on sekiz haftadır sürdürdüğümüz mücadelemize Alanya Belediyespor Antalya Güneşi GSK maçıyla devam ediyoruz. Son iki karşılaşmada hiç istemediğimiz mağlubiyetler aldık. Bu maçı kazanarak haftayı galibiyetle kapatmayı çok istiyoruz. Bunun için de oyuncularımız ve teknik ekibimiz tüm gücüyle sahada mücadele edecek. Her zaman söylediğimiz gibi taraftarlarımızın desteği bizim için oldukça önemli bu nedenle de tüm sporseverlerimizi cuma günü oynanacak müsabakaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.