- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Potadaki Rakip Urla, Filedeki Rakip Akhisar Olacak
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı 13 Ocak Cuma günü Ege Yapı Urla Gençlik Takımı ile karşı karşıya gelecek. Kadın Voleybol Takımı ise 14 Ocak Cumartesi günü Akhisar Belediyesi Sportif Faaliyetler Takımını sahasında konuk edecek.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 18. hafta karşılaşmalarının oynanacağı maçlarda Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımının rakibi Ege Yapı Urla Gençlik Takımı olacak. Deplasman mücadelesine çıkacak olan Turgutlu Belediyespor ekibi, rakibiyle 13 Ocak Cuma günü saat 18:00’da İzmir 12 Eylül Spor Salonu’nda karşılaşacak. Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Ege Yapı Urla Gençlik Takımı ile oynadığı ilk maçı 70-58’lik skorla kazanmıştı.
Kadın voleybol takımı 14’üncü maçını kendi sahasında oynayacak
TVF Kadınlar 2.Ligi’ndeki mücadelesine devam eden Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, 14’üncü maçını Akhisar Belediyesi Sportif Faaliyetler Takımına karşı oynayacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda yaşanacak mücadele 14 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Bu hafta deplasman maçında Ege Yapı Urla Gençlik Takımına karşı oynayacak olan kadın basketbol takımımıza ve kendi sahasında Akhisar Belediyesi Sportif Faaliyetler Takımını konuk edecek kadın voleybol takımımıza gönülden başarılar diliyorum. Umuyorum ki bu hafta çifte galibiyet alacağımız bir hafta olur. Bununla birlikte tüm sporseverlerimizi cumartesi günü oynanacak maçta kadın voleybol takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.