#

Revşen Başboğa Yuvaya Döndü

Voleybola Turgutlu Belediyesi altyapısında başlayan Revşen Başboğa tarihinde ilk kez 2. ligde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşme imzaladı.

Turgutlu Belediyesi spora yatırım yapmaya devam ediyor. Özellikle kadını hayatın her alanında desteklemek için basketboldan sonra voleybolda da 2.ligde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyesi ilk transferini kendi altyapısından yetişen Revşen Başboğa’yı yuvasına döndürerek gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediyesi ve Belediyespor Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser’in katılımıyla gerçekleşen imza töreninde Revşen tekrar Turgutlu Belediyesi formasını giydi.

Turgutlu Belediyesi altyapısında yetiştikten sonra sırasıyla Marmaris Belediye, Alaşehir Belediye, Denizli Gençlik Hizmetleri, Antalya Büyükşehir, DSİ ve Ereğli formalarını terleten Revşen Başboğa: “Tekrar Turgutlu’ya döndüğüm için çok mutluyum. Turgutlu Belediyesi benim yetiştiğim bir kulüptü ancak profesyonel anlamda takım olmadığı için formasını giymek kısmet olmamıştı. Böyle bir oluşumu ortaya çıkardığıve beni de bu oluşumun içine kattıkları için başta Belediye Başkanımız Çetin Akın’a, Başkan Yardımcımız Fırat Honaz’a ve hocalarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte Turgutlu Belediyesi’nin adını voleybol liglerinde kalıcı hale getirmek için mücadele edeceğiz.”dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın imza töreninde yaptığı açıklamada: “Kadını ve sporu desteklemeyi sürdürüyoruz. Basketbol takımımızdan sonra voleybol takımımızda liglerde mücadele etmeye başlıyor. İlk transferimizde altyapımızdan yetişen Revşen kardeşimiz oldu. Amacımız Turgutlulu oyuncularla ligi tanıyan oyunculardan oluşan bir kadro ortaya çıkarıp bu liglerde kalıcı hale gelmek olacak. Revşen’e ve camiamıza hayırlı olsun.”dedi.

İmza töreninde ayrıca Başantrenör Erdal Kurç ve yardımcı antrenör Yener Baştürk de yer aldı.

Gençler Valilik Kupasını Başkan Akın’a Hediye Etti

Manisa’da düzenlenen Valilik Kupasında şampiyon olan Turgutlu Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı kupayı Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a hediye etti. Başkan Akın gurur kaynağı olduklarını belirterek “Turgutlu’nun geleceği sizlersiniz hepinize teşekkür ediyorum.”dedi

Voleybol Atlyapıda İki İmza

Turgutlu Belediyespor Voleybol Takımı altyapısında görev yapacak olan Yeliz Boğa ve Devran Karatay ile Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz’ın makamında imza töreni yapıldı.