#

Sanayi Çarşısı Projesinde 4 İş Yerinin İhalesi 18 Ekim Salı Günü Yapılacak

Turgutlu Belediyesi Sanayi Çarşısı projesinde 4 adet iş yerinin ihalesi yapılacak. Turgutlu Belediyesinin Facebook sayfasından da canlı olarak yayınlanacak ihale, 18 Ekim Salı günü saat 11:00’da Turgutlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Turgutlu Belediyesinin kentin katma değerini yükselteceği Sanayi Çarşısı projesinde iş yerleri satışa çıkıyor. Sanayi Çarşısı projesinin içerisinde yer alacak olan 2-3-20 ve 21 nolu bağımsız bölümlerin ihalesi yapılacak. Söz konusu ihale kapalı teklif usulü arttırma yöntemi ile gerçekleşecek. Projede 2 ve 3 nolu bağımsız bölümlerin muhammen bedeli 10.980.000,00 TL, 20 ve 21 nolu bağımsız bölümlerin muhammen bedeli 11.980.000,00 TL olarak belirlendi.

Sanayi Çarşısı projesinde toplam 4 adet iş yerinin ihalesi 18 Ekim Salı günü saat 11:00’da Turgutlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye katılmak için dosya teslimlerinin ise 18 Ekim Salı günü saat 10:30’a kadar Turgutlu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne yapılması gerekmektedir. Sanayi Çarşısı Projesindeki 2-3-20 ve 21 nolu bağımsız bölümlerin ihalesi hakkında detaylı bilgiye https://www.turgutlu.bel.tr adresindeki duyurular bölümü ile Turgutlu Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğünden ulaşılabilir.

Sanayi Çarşısı Projesinde 4 iş yerinin ihalesi aynı zamanda Turgutlu Belediyesinin Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu’muzun prestijini yükseltecek önemli projelerden biri olan Sanayi Çarşısı’nda 4 adet iş yeri için ihaleye çıkacağız. Kapalı teklif usulü arttırma ile gerçekleştireceğimiz ihaleyi aynı zamanda şeffaf belediyecilik anlayışımız doğrultusunda Belediyemizin Facebook sayfasından da canlı olarak yayınlayacağız” dedi.

Sanayi Çarşısı Projesi Özellikleri

Toplam 17. 800 m² inşaat alanı bulunan Sanayi Çarşısı Projesinde, 22 adet prefabrik iş yeri tasarlanıyor. Eski Manisa Yolu cephesine bakan iş yerleri 595 m² ile 680 m² arasında olacak. Söz konusu iş yerleri ayrıca batar katlı şekilde dizayn edildi. Hal cephesine bakan iş yerleri ise hem batar hem de bodrum katlı olarak 755 m² ile 1058 m² büyüklüğünde tasarlandı. Her bir iş yerinde 10 ton kapasiteli vinç çalışması için altyapı bırakılacak ve bodrum kat bulunan iş yerlerinde bodrum katlara kolayca yük indirilebilmesi için yük asansör yerleri de eklenecek.

İhalesi yapılacak olan 2 ve 3 nolu bağımsız bölüm Eski Manisa Yolu cephesinde yer alacak. Brüt alan 595.9 m2 iken net alanı 497.9 m2 büyüklüğünde olacak. Bodrum katın olmadığı söz konusu bölümler zemin kat ve asma kattan oluşacak. Sanayi Çarşısı projesinin 20 nolu bağımsız bölümünün konumu hal yolu cephesine bakacak. Söz konusu bu bölümün brüt alanı 989 m2, net alanı 848.8 m2 büyüklüğünde tasarlanırken bodrum kat, zemin kat ve asma kat yer alacak. Brüt alanın 984.1 m2, net alanın 839.2 m2 olduğu 21 nolu bağımsız bölüm de hal cephesinde yer alacak. Bu bölümde aynı şekilde bodrum kat, zemin kat ve asma kattan oluşacak.