- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Şehit Yakınlarından Başkan Çetin Akın’a Teşekkür Ziyareti
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Sorumlusu Ahmet İlter ve şehit yakınları Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a şehitlik köşesi için teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Sorumlusu Ahmet İlter ve şehit yakınlarını makamında misafir etti. Ziyarette Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Sorumlusu Ahmet İlter ve şehit yakınları, Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasına kazandırılan şehitlik köşesi için Başkan Çetin Akın’a teşekkür ettiler.
Şehit yakınlarının teşekkür ziyareti için düşüncelerini paylaşan Başkan Çetin Akın, “Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Sorumlumuz Ahmet İlter ve şehit yakınlarını belediyemize ağırladık. Belediyemize kazandırdığımız, kahraman şehitlerimizin isimlerini ölümsüzleştirdiğimiz şehitlik köşesi için teşekkür ziyaretine gelerek bizleri mutlu eden Ahmet İlter’e ve şehit yakınlarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu Sorumlusu Ahmet İlter ise, “Belediye Başkanımız Çetin Akın ve ekibinin her zaman şehit ailelerimizin yanında olduğunu biliyoruz. Turgutlu Belediyesi Binasında yapılan şehitlik köşesi şehit ailelerimizi çok duygulandırdı. Bu çalışması için başta Belediye Başkanımız Çetin Akın olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.