- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Selen Kafadar Aşıcı Turgutlu Belediyespor’da
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Selen Kafadar Aşıcı ile sözleşme imzalayarak renklerine bağladı.
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı profesyonel liglerde forma giyen tecrübeli isim Selen Kafadar Aşıcı’yı kadrosuna dahil etti. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz’ın makamında gerçekleşen imza töreninde Selen Kafadar Aşıcı kendisini Turgutlu Belediyespor’lu yapan sözleşmeyi imzaladı.
Tecrübeli oyuncu CEV Challenge Kupası’nı kazandı
Voleybol kariyerine Bursa DSİ’de başlayan ve smaçör pozisyonunda oynayan Selen Kafadar Aşıcı, Bursa Büyükşehir Belediyespor ile 2015 yılında CEV Challenge Kupası’nı kazandı. Tecrübeli isim aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediyespor, Salihli Belediyespor, Samsun BŞB Anakent Spor Kulübü, Nilüfer Belediyespor ve Sarıyer Belediyespor takımlarında da forma giydi. Selen Kafadar Aşıcı’nın ayrıca pek çok playoff ve Süper Lig tecrübesi de bulunuyor.
Selen Kafadar Aşıcı’nın oldukça başarılı bir kariyeri olduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Kariyerinde önemli tecrübeli bulunan, CEV Challenge Kupası kazanarak genç yaşında çok değerli bir başarı elde eden Selen Kafadar Aşıcı’yı kadromuza dahil etmekten dolayı mutluyuz. Kadın Voleybol Takımımız 2. Ligde çok başarılı bir performans ortaya koyuyor. Selen kardeşimizin de takımımızın mücadelesi ve başarısına önemli katkılar sunacağına eminim. Transferimiz Kadın Voleybol Takımımıza ve spor camiasına hayırlı olsun” dedi.
Selen Kafadar Aşıcı, “İlk kez mücadele ettiği Kadınlar 2. Liginde başarılı sonuçlar elde eden ve kısa sürede içerisinde kendini ispatlayan Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyım. Sezon boyunca takım olarak en iyi performansı göstereceğimize inanıyorum. Bana ve takımımıza güvenen Başkanımız Çetin Akın ve Başkan Yardımcımız Fırat Honaz’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.