- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Sıla Kozak da Turgutlu Belediyespor’da
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı altyapısından gerçekleştirdiği transferlerine bir yenisi daha ekledi. Orta oyuncu pozisyonunda oynayan Sıla Kozak ile sözleşme imzalandı.
Bu yıl ilk kez Kadınlar 2. Liginde Turgutlu'yu temsil edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, sezon hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Turgutlu Belediyespor altyapısında yetişen, orta oyuncu pozisyonunda sahada mücadele eden 17 yaşındaki Sıla Kozak, A Takımı kadrosuna adını yazdıran dördüncü isim oldu. Sıla Kozak’ı Turgutlu Belediyesporlu yapan sözleşmeyi ise Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz imzaladı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Altyapımızda voleybola başlayan ve performansıyla Kadın Voleybol Takımımız kadrosuna adını yazdırmayı başaran Sıla kardeşimizi kutluyor, kendisinin ve takımımızın sakatlıklardan uzak başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.
Sıla Kozak ise bu transferin profesyonel voleybol hayatı için çok önemli bir başlangıç olduğunu belirterek, “Turgutlu Belediyespor’da başladığım voleybol kariyerime yine profesyonel olarak yine yuvamda devam edeceğim. Benim için çok önemli bir başlangıç olan bu sezonda 2. Ligde takımımız ve ilçemiz için en iyi şekilde mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.