#

TURBEM’de Kayıtlar Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Eğitim Merkezine (TURBEM) yeni dönem için 7, 8, 11, 12. sınıflar ile mezun öğrenci kayıtları devam ediyor.

Lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan Turgutlulu gençlere yönelik faaliyet gösteren ve 10 Temmuz’dan itibaren kayıtların başladığı TURBEM’de yeni dönem kayıtları sürüyor. TURBEM’e kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası zamin katı ile TURBEM Binasına gelerek kayıt yaptırabilirler.

Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencilere kursların verildiği TURBEM’de ilk dersler ise 15 Ağustos Cumartesi günü başlayacak.

TURBEM’de yeni dönem kayıtlarının devam etmesi ile ilgili konuşan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize yönelik kurduğumuz Eğitim Merkezimize yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor. Yeni eğitim – öğretim dönemi için TURBEM’e kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizi Belediye Hizmet Binamız ile TURBEM Binamıza bekliyoruz” dedi.