TURBEM’de Yeni Dönem Sınav Hazırlık Kursu Kayıtları Başladı

Turgutlu Belediyesi Eğitim Merkezi’nde (TURBEM) 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı sınav hazırlık kursu kayıtları başladı. Kayıtlar, TURBEM Binası’nda yapılıyor.

Turgutlu Belediyesinin en önemli eğitim projelerinden biri olan, başarılarıyla her geçen yıl eğitimde fark yaratan TURBEM’de yeni dönem için kayıtlar başladı. Liselere Geçiş Sistemi’ne (LGS) hazırlanan 8. sınıflar ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek 12. sınıflar ve mezun öğrencilere yönelik sınav hazırlık kursu yapılacak. Turgutlu Belediyesi, söz konusu kurs sayesinde hayallerindeki lise ve üniversiteyi kazanmak için yoğun bir programla sınavlara hazırlanan öğrencilerin en büyük destekçisi olmayı bu yıl da sürdürecek.

TURBEM’de 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı LGS ve YKS sınav hazırlık kursuna kayıtlar başladı. Kurslara kayıtlar, Atatürk Bulvarı Garanti Bankası üzerinde yer alan TURBEM Binası’nda yapılıyor.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Eğitimde fırsat eşitliğini sağladığımız, oldukça başarılı sonuçlar elde ettiğimiz TURBEM’DE yeni eğitim öğretim dönemi başlıyor. Turgutlu Belediyesi olarak uzman kadromuzla, zorlu bir sınav maratonuna hazırlanacak öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kayıtlarımızın başladığı sınav hazırlık kurslarına kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizi ve ailelerini TURBEM Merkezimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.