- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Kadın Basketbol 2’de 2 Yaptı
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Final Grubu 2. Gün maçlarında şampiyonluk adayları Turgutlu Belediyesi ile Tarsus Belediyesi karşı karşıya geldi; son saniyeye kadar kafa kafaya giden maçı Turgutlu Belediyesi 65-63 kazanarak önemli bir galibiyete imza attı.
Ankara Spor Salonunda oynanan Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Final maçlarında Tarsus Belediyesi ile Turgutlu Belediyesi arasında oynanan müsabaka büyük heyecana sahne oldu. Şampiyonluğun en güçlü adayları olarak görülen iki takımın maçında sahadan 65-63 galip ayrılan Turgutlu Belediyesi oldu ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir galibiyete imza attı.
Turgutlu Belediyesinde Cansu Özdoğan attığı 21 sayı ile yıldızlaşırken Gamze Sena Dülegöz 12 sayı 7 ribaund, 5 asist, Özge Bilgin 8 sayı, 11 ribaund, Sıla Bilgin 7 sayı 5 ribaund ile galibiyette önemli rol oynadılar.
Maç sonu açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediyespor Başantrenörü Serdar Babacan: “Erken final sayılacak bir maçtı. Tüm oyuncularımı kutluyorum. İnanılmaz bir mücadele ve birliktelik örneği gösterdiler. Son periyotta 8 sayı geriden gelerek maçı kazandık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kalan maçlarımızı da kazanarak Ankara’dan Turgutlu’ya kupa ile dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
Maçı tribünden takip eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz: “Çok kritik bir galibiyet aldık. Takımımız, teknik ekibimiz, yönetici arkadaşlarımız inanılmaz bir birliktelik ortaya koydular. Her top için inanılmaz bir mücadele ve emek gösterdiler. Hepsini tebrik ediyorum. Kalan maçlarımızı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz” dedi.
Turgutlu Belediyesi bu galibiyet ile namağlup unvanını 10 maça çıkarmış oldu. 3. Gün maçlarında Turgutlu Belediyesi Denge Okulları ile karşı karşıya gelecek.