- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi 2022 Yılının Son Haftalık Haber Bültenini Yayınladı
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 48.bölümü yayınlandı. Bülten videosu Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.
Turgutlu Belediyesi, 2022 yılının son haftalık haber bültenini kamuoyuyla paylaştı. Bültende bu hafta; Başkan Çetin Akın’ın hemşehri dernekleri ile ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulunması, Atatürk Kültür Merkezi Lise Tiyatro Ekibi tarafından hazırlanan “Hisseli Harikalar Kumpanyası” tiyatro oyununun izleyiciyle buluşması, Turgutlu Kent Müzesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina İzmir Kent Arşivi ve Müzesi tarafından düzenlenen “İzmir’in Yüzyılı Sempozyumu’nda” temsil edilmesi, Dr. Hüseyin Orhan İlkokulu öğrencilerinin Kent Müzesine gerçekleştirdiği ziyaret yer aldı. Bültende ayrıca Turgutlu Belediyesinin, Sosyal Demokrasi Vakfı tarafından düzenlenen “Cinsiyet Eşitlikçi Dönüşüm Ödülleri” programı çerçevesinde kadın basketbol ve kadın voleybol takımları projesiyle mansiyon ödülüne ve “Türkiye’deki Sosyal Demokrat Belediyelerin Toplumsal Cinsiyet Alanında Sunmuş Oldukları İyi Örnekler” kitabında yer almaya hak kazanması, TURBELDAK’ın gerçekleştirdiği yürüyüş etkinliği ile Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün hafta boyunca sürdürdüğü çalışmalar paylaşıldı.
Haftalık Haber Bülteni, her hafta salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.