- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Arazi Yollarında Asfalt Hazırlık Çalışmasına Başladı
Turgutlu Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler, Bostanlık ile Hışırlık Yolu ve Davutlu Mevkisinde asfalt hazırlık, bağlantılı yollarda ise yol temizleme ve düzeltme çalışmasını yürütüyorlar. Aynı zamanda iki ayrı noktada zemin iyileştirme, bakım ve tamirat çalışmaları ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, arazi yollarına yönelik çalışmaları kapsamında Bostanlık ile Hışırlık Yolunda ve Davutlu Mevkisinde 11 km’lik asfalt hazırlık çalışmalarına başladı. Bağlantılı yollarda ise yol temizleme ve düzenleme çalışmaları da eş zamanlı olarak yürütülüyor. Asfalt şantiyesinin kurulmasının ardından nisan ayına kadar 50 km’lik arazi yolunun asfaltlama çalışmalarının tamamlanması planlanıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca su, kanalizasyon, doğalgaz ve internet altyapı çalışmaları sırasında kazılan sokaklardaki bakım ve tamirat çalışmalarını da sürdürüyor. Bu kapsamda Yiğitler Mahallesi Nişancılar Sokak ve Piyaleoğlu Caddesinde altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan alanın bakım ve tamiratı ekiplerce gerçekleştiriliyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ekiplerimiz hazırlanan program dahilinde ilçemiz genelindeki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Asfalt Şantiyemizin kurulmasının ardından arazi yollarımızda asfalt hazırlık çalışmalarımıza başladık. Turgutlu Belediyesi olarak tüm mahallelerimizde ihtiyaç duyulan çalışmaları gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.