#

Turgutlu Belediyesi Aşure Hayrını Gerçekleştirdi

Turgutlu Belediyesi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla Eski Belediye Binası önünde aşure hayrı gerçekleştirildi. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Turgutlu Belediyesinin geleneksel hale getirdiği aşure hayrı bu yıl da yapıldı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Maliz ve İsmail Parmaksız ile birlikte Aşevi ve Hayır Merkezinde hazırlanan aşureyi vatandaşlara ikram ederek Muharrem Ayı’nın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Aşure hayrına Başkan Çetin Akın ile birlikte Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Mithat Erden, İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Maliz, İsmail Parmaksız, muhtarlar, dernek ve oda başkanları ile Turgutlu Belediyesi Daire Müdürleri ve personeli katıldı.

Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin”

Muharrem Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Çetin Akın, “Dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının daha yoğun yaşandığı Muharrem Ayı'nda hayırlara vesile olması temennisiyle Aşevi ve Hayır Merkezimizde hazırladığımız aşure hayrımızı gerçekleştirdik. Rabbim hayırlarımızı ve dualarımızı kabul; birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.