- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Aşure Hayrını Gerçekleştirdi
Turgutlu Belediyesi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla Eski Belediye Binası önünde aşure hayrı gerçekleştirildi. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Turgutlu Belediyesinin geleneksel hale getirdiği aşure hayrı bu yıl da yapıldı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Maliz ve İsmail Parmaksız ile birlikte Aşevi ve Hayır Merkezinde hazırlanan aşureyi vatandaşlara ikram ederek Muharrem Ayı’nın hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Aşure hayrına Başkan Çetin Akın ile birlikte Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Mithat Erden, İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Maliz, İsmail Parmaksız, muhtarlar, dernek ve oda başkanları ile Turgutlu Belediyesi Daire Müdürleri ve personeli katıldı.
“Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin”
Muharrem Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Çetin Akın, “Dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının daha yoğun yaşandığı Muharrem Ayı'nda hayırlara vesile olması temennisiyle Aşevi ve Hayır Merkezimizde hazırladığımız aşure hayrımızı gerçekleştirdik. Rabbim hayırlarımızı ve dualarımızı kabul; birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.