- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Başkanvekili Ercan ve Başkan Yardımcısı Honaz’dan Esnafa Ziyaret
Turgutlu Belediyesi Başkanvekili Aydın Ercan ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Erbiller Sanayi Sitesi’nde yağıştan etkilenen esnafı ziyaret etti. Başkanvekili Aydın Ercan ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Eren Bülbül sokakta başlayan yol yenileme çalışmalarını incelemelerde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde meydana gelen yoğun yağıştan olumsuz yönde etkilenen Erbiller Sanayi Sitesi esnafını Turgutlu Belediyesi Başkanvekili Aydın Ercan ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkanvekili Aydın Ercan ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Erbiller Sanayi Sitesi’ndeki ziyaretinin ardından Özyurt Mahallesi Eren Bülbül sokakta başlayan yol yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Elif Ceren Müftüoğlu’ndan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Erbiller Sanayi Sitesi’nde kentimizde meydana gelen yoğun yağıştan olumsuz etkilenen esnafımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ardından Özyurt Mahallemiz Eren Bülbül sokakta başlayan yol yenileme çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu Belediyesi olarak kentimiz ve vatandaşlarımız için gece gündüz demeden sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.