#

Turgutlu Belediyesi Çamlıca Yolu’nu Yeniliyor

Turgutlu Belediyesi, yol sorununun yaşandığı bir başka noktada daha gerekli adımları attı. Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Çamlıca Yolu’nda yol kaldırma çalışmalarına başlandı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları çalışmaları yerinde inceledi.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çamlıca Yolu’nda uzun yıllardır yaşanılan yol sorununu ortadan kaldırmak adına ilk adımı attı. Turgutlu Belediyesinin kendi imkanlarıyla yapacağı yol yenileme çalışmaları, yol kaldırma işlemleriyle başladı. Söz konusu çalışmaları Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz yerinde takip etti. Yol kaldırma çalışmalarının tamamlanmasının ardından parke taşı döşemesi gerçekleştirilecek. Araç yolunda 6000 m2’lik parke taşı, yaya yolunda 3500 m2’lik parke taşı ve 2000 metre bordür çalışması yapılacak.

Çamlıca Yolu’nda yıllardır herhangi bir çalışma yapılmadığını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Kentimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz uzun yıllardır çalışma yapılmayan Çamlıca Yolu’nda parke taşı ve kaldırım yenileme çalışmalarına başladı. Kendi imkanlarımızla başlattığımız çalışmaları başkan yardımcılarımız Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz ile birlikte inceledik. Hemşehrilerimize, kentimize hizmet etmek için sahadayız, çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak şehrimize modern bir yol daha kazandıracağız” dedi.