#

Turgutlu Belediyesi Ekiplerinden 24 bin m²’lik Asfalt Çalışması

Turgutlu Belediyesi şehrin dört bir yanında asfaltlama, parke tamirat, yenileme ve bakım çalışmalarını hızlandırdı.

Turgutlu’da birçok cadde ve sokak üzerinde çalışmalarını hızlandıran Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, 6. mıntıka bölgesinde zemini kötü olan 24 bin m2’lik yolda çift kat asfalt sathi kaplama işlemi gerçekleştirildi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Urganlı ve Yeniköy Mahalleleri arasındaki yol ile Urganlı Mera Mevkisinde asfalt hazırlık çalışmasını tamamladı. Ergenekon Mahallesi Ebruli Sokakta ise asfalt yama çalışmaları yapıldı. Şehit Bekir Ortaç, Seyfi Demirsoy, Yasemin, Muallim İsmail Hakkı, Mektep, İrem, Arslan, Cam ve Ceyhan Sokakta parke tamirat çalışmalarını tamamladı.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Dalbahçe Mahallesinde çocuk oyun grubunun kauçuk döşeme çalışmaları gerçekleştirildi.

Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Kentimiz genelinde Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını eş zamanlı olarak yürütüyor. Turgutlu’muzu güzelleştirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür eder, kolaylıklar dilerim” dedi.