- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Ekiplerinden Çepnidere’de Yoğun Mesai
Turgutlu Belediyesi ekipleri Çepnidere Mahallesinde çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak mahalle sakinlerinin kullanımına sunulması hedefleniyor.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın daire müdürleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde incelemelerde bulunmasının ardından Çepnidere Mahallesinde çalışmalarla başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yoğun mesai harcayarak yürüttüğü çalışmalar kapsamında istinat duvarının yapımı gerçekleştiriliyor. Ekipler istinat duvarının yapım çalışmaları ile birlikte önceden belirlenen noktalarda parke taşı ve bordür taşı tamiratı çalışmalarını da sürdürüyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de Çepnidere Mahallesinde çocuk oyun alanı ile mahalle sakinlerinin güvenle spor yapabilecekleri fitness alanının yapım ve kurulumu için de çalışmalara başladı.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Çepnidere Mahallesinde devam eden çalışmalarının yanı sıra Çatalköprü ve Ergenekon Mahallelerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin İsmailcik Deresi üzerinde yürüttükleri menfez yapımı çalışmaları tamamlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise Çatalköprü Mahallesinde hayata geçirdikleri Ay – Yıldız figür çalışmalarını tamamlayarak sonlandırdı.
Çepnidere Mahallesinde titizlikle yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Geçtiğimiz günlerde Başkanımız Çetin Akın ve daire müdürlerimizle birlikte Çepnidere Mahallemizi hem ziyaret ettik hem de mahallemizde yapılacak çalışmalar hakkında incelemelerde bulunduk. Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin koordineli olarak yürüttükleri çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hemşehrilerimizin kullanımına hazır hale getireceğiz. Yapılan çalışmaların şimdiden Çepnidere Mahallemize ve Turgutlu’muza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.