- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı Dördüncü Maçına Çıkıyor
Geçtiğimiz yıl bölgesel ligdeki başarısının ardından bu yıl 2. Lige yükselen Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı 7 Kasım Cumartesi günü (yarın) saat 14:00’te rakibi Kütahya Belediyesporla karşı karşıya gelecek.
Genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan ve bu yıl Turgutlu’yu 2. Ligde temsil eden Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı sezonun dördüncü maçına kendi sahasında çıkıyor. Kıyasıya bir mücadelenin izleneceği maçta Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı rakibi Kütahya Belediyesporla 7 Kasım Cumartesi günü, saat 14:00’te Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda galibiyet için kıran kırana mücadele edecek.
Yarın oynanacak maç ile ilgili konuşan Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Yener Baştürk, “Tıpkı diğer karşılaşmalarımızda olduğu gibi yarın kendi sahamızda oynayacağımız maçta tek hedefimiz galibiyet. Güçlü rakibimiz karşısında yarınki mücadelemizi kazanarak Turgutlu’ya galibiyet sevinci yaşatmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz ise “Bu sene Turgutlumuzu 2. Ligde başarıyla temsil eden Erkek Voleybol Takımımız mücadelesine devam ediyor. Yarın kendi evimizde gerçekleşecek müsabakada teknik ekibimiz ve oyuncularımıza başarılar diliyoruz” dedi.