#

Turgutlu Belediyesi Haftalık Bülten Videosunun İkincisi Yayınlandı

Turgutlu Belediyesi, ikincisi yayınlanan haber bülteni videosu ile hafta boyunca gerçekleştirilen çalışma ve faaliyetleri paylaştı.

Turgutlu Belediyesi ilk olarak geçtiğimiz hafta yayınlanan ve vatandaşlar tarafından oldukça ilgili gören haber bülteni videosunun ikincisini kamuoyuyla paylaştı. Söz konusu videoda Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın Elazığ depreminde Turgutlu Belediyesi ve Kaymakamlık işbirliğiyle düzenlenen yardım kampanyası hakkında yapılan suç duyurusuna istinaden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzasıyla soruşturma izni verilmediği kararını kamuoyuyla paylaşması, Başkan Çetin Akın’ın kırsal mahallelere ve sanayi esnafına gerçekleştirdiği ziyaretler, Turgutlu Belediyesi, ÇEKOOP ve Manisa Eczacı Odası işbirliğiyle başlayan atık ilaç toplama kampanyası, Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın yarıyıl tatiline giren öğrencilere lunapark bileti hediyesi, İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer için düzenlenen pilav hayrı yer aldı. Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin hafta boyunca sürdürdüğü çalışmaların yanı sıra kültür sanat ve spor etkinliklerini içeren görüntüler de haber bülteni videosunda paylaşıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan video, her hafta salı günleri yayınlanacak.