Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni 58. Bölümüyle Yayında

Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 58. bölümü yayınlandı. Bülten videosu, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Bir yılı aşkın süredir her hafta düzenli olarak izleyiciyle buluşan Turgutlu Belediyesi Haber Bülteninin 58. bölümü paylaşıldı. Bültende bu hafta; “Turgutlu Sokağı” projesi kapsamında deprem bölgesinde gönderilmek üzere üretilen konteynerlerin Adıyaman’a ulaştırılması ve Başkan Çetin Akın’ın ikinci kez gittiği deprem bölgesinde söz konusu TIR’ları karşılaması, Turgutlu Belediyesi tarafından başlatılan “Bir Oyuncak Bir Mutluluk” kampanyasına vatandaşların gösterdiği destek, Başkan Çetin Akın’ın deprem komisyonu üyeleriyle birlikte kente gelen depremzede ailelere gerçekleştirdiği ziyaret, Başkan Çetin Akın’ın, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile yaptığı görüşme, Irlamaz İkinci Etapta başlayan çalışmaların Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Evren Erbaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş tarafından incelenmesi ile Başkan Çetin Akın’ın Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile birlikte Pazartesi Pazarı ziyareti yer aldı.

Bültende ayrıca Turgutlu Belediyesi ekipleri tarafından Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Mali Müşavir ve muhasebeci meclis üyeleri Hüseyin Maliz, Aydın Ercan İsmail Parmaksız ile kentte faaliyet gösteren muhasebecilerin ziyaret edilmesi, Berat Kandili dolayısıyla camilerde, eczanelerde, polis ve itfaiye amirlikleri ile taksi duraklarındaki vatandaşlara yapılan helva ikramı, Turgutlu Kent Müzesinin gerçekleştirdiği Müze Sohbetleri programı, deprem bölgesinden kente gelen çocuklara Turgutlu Belediyesi Spor Akademisi bünyesinde ücretsiz kurs verilmesi, TURBELDAK’ın gerçekleştirdiği yürüyüş etkinliği ve Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin sürdürdüğü çalışmalar da paylaşıldı.

Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni her hafta salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.