#

Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 28. Bölümünü Yayınladı

Turgutlu Belediyesi, Haftalık Haber Bülteni videosunun 28. bölümünü yayınladı. Bültende kent genelinde hafta boyunca yapılan çalışmalar ve faaliyetler paylaşıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında paylaşılan haftalık haber bülteni videosunun 28. bölümü izleyiciyle buluştu. Haftalık haber bülteninde bu hafta; Başkan Çetin Akın’ın hafta boyunca gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemeler, Turgutlu Belediyesi ve DİSK Genel-İş Sendikası 7 No’lu Şubesi arasında imzalanan ek protokole göre kadrolu işçilerin maaşlarına uygulanan 1500 TL artış, Turgutlu Belediyesi Eğitim Merkezi’nde (TURBEM) LGS yerleştirme sonuçlarının başarısı, Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımına yeni sezon öncesinde düzenlenen moral yemeği ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfaltlama, parke ve bordür taşı döşeme ile tamirat çalışmaları yer aldı.

Haftalık haber bülteni her hafta salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.