- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin Altıncı Bölümü Yayınlandı
Turgutlu Belediyesi, haftalık haber bülteni videosunun altıncı bölümünü yayınladı.
Turgutlu’da hafta boyunca gerçekleştirilen çalışma ve faaliyetlerin derlendiği haftalık haber bülteni videosunun altıncı bölümü kamuoyuyla paylaşıldı. Haber bültenin altıncı bölümünde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın Buca Metrosu’nun temel atma törenine katılımı, Başkan Çetin Akın’ın Cuma Pazarı projesini esnaf odası başkanlarına tanıtımı, Başkan Çetin Akın’ın “Turgutlu Kent Tarihi Gönüllü Elçisi” yetiştirme programına katılımı ve programı tamamlayan öğrencilere belgelerini takdimi, Başkan Çetin Akın’ın Turgutlu Kent Konseyi Başkanı Deniz Bezen ve Yürütme Kurulu Üyeleriyle bir araya gelmesi, Amatör futbol kulüplerinin Başkan Çetin Akın’a teşekkür ziyareti yer aldı. Videoda ayrıca Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz ve Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol ile Kadın Voleybol Takımları teknik ekibi ve oyuncularının ana sponsor Life City’e ziyareti, Turgutlu Belediyespor U-16 Kız Basketbol Takımı teknik ekibi ve oyuncularının Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz’a ziyareti, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde sürdürdüğü çalışmalar paylaşıldı.
Haftalık haber bülteni videosu her hafta salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarından yayınlanıyor.