Turgutlu Belediyesi Hayırseverler ile İhtiyaç Sahiplerini Gönül Sofrasında Buluşturdu

Turgutlu Belediyesinin Kurban Bayramı dolayısıyla başlattığı “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” yardım kampanyası kapsamında bağışlanan kurbanlıklar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.  

Kurban Bayramı’nda hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında gönül sofrasını büyütmek adına “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” yardım kampanyasını hayata geçiren Turgutlu Belediyesi, kurban bağışlarını Aşevi ve Hayır Merkezi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Kurban ibadetlerini “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” kampanyasıyla gerçekleştiren vatandaşlar tarafından bağışlanan kurbanlıklar, ekipler tarafından ihtiyaç sahibi ailelere tek tek dağıtıldı. Aynı zamanda yardım kampanyası kapsamında bağışlanan kurbanlıklar, Aşevi ve Hayır Merkezinde günlük olarak hazırlanan ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılan yemeklerde de kullanılacak.

“Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” kampanyasıyla bayram bereketinin tüm yıla yayılacağını ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da gerçekleştirdiğimiz ‘Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara’ kampanyamız sayesinde pek çok ihtiyaç sahibi ailemizin sofrasında bayramın bereketini yıl boyunca yaşatacağız. Aşevi ve Hayır Merkezimize bağışta bulunarak paylaşmanın, dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen hayırseverlerimize teşekkür ediyor, hayırlarının kabul olmasını diliyorum” dedi.