#

Turgutlu Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Turgutlu Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Protokole göre mülkiyeti Turgutlu Belediyesine ait olan Atatepe ve Irlamaz Spor Tesisleri’nin zemin yapım ve bakım çalışmalarının yürütülmesi adına Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devri gerçekleşti.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Eksür ile birlikte Atatepe ve Irlamaz Spor Tesisleri’nin Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devrine yönelik protokole imza attı. Turgutlu Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısında alınan karara istinaden imzalanan protokole göre Atatepe ve Irlamaz Spor Tesisleri’nde bulunan sentetik yüzeyli futbol sahası ile sentetik yüzeyli çim sahanın zemin yapım ve bakım çalışmaları Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılacak.

İmza törenine Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan da katıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Belediyemize ait olan Atatepe ve Irlamaz Spor Tesisleri’mizin Belediye Meclisimizden aldığımız karar doğrultusunda zemin yapım ve bakım çalışmalarını yürütmek amacıyla Manisa Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze devrettik. İlçe Gençlik Spor Müdürümüz İsmail Eksür ile birlikte imzaladığımız protokolümüz hayırlı olsun” dedi.