#

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Emlak Konut’u Ağırlayacak

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) üçüncü haftasında ligin favori takımlarından Emlak Konut’u konuk edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda gerçekleşecek karşılaşma 23 Ekim Cumartesi günü saat 14:30’da başlayacak.

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Karşıyaka Çarşı Koleji ve Fenerbahçe Gelişim ile oynadığı maçların ardından TKBL’deki üçüncü maçına çıkmaya hazırlanıyor. Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ligin şampiyonluğa aday takımlarından biri olarak gösterilen ve bu sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor Takımının antrenörü ve birçok oyuncusunu transfer eden Emlak Konut ile mücadele edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 23 Ekim Cumartesi günü saat 14:30’da başlayacak.

Cumartesi günü oynanacak maçın zorlu olmasına rağmen takımın mücadeleden vazgeçmeyeceğini belirten Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Deniz Olgun, “Kendi sahamızda oynayacağımız ikinci maçımızda Emlak Konut Takımı’nı konuk edeceğiz. Rakibimizin güçlü ve ligin şampiyonluğa aday olarak gösterilen iki takımdan biri olduğunu biliyoruz. Takım olarak hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Sahada tüm gücümüzü gösterecek, bir an bile mücadelemizden taviz vermeyeceğiz. Tüm sporseverlerimizi takımımıza destek olmak adına cumartesi günü oynayacağımız maçı izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.