Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Evinde Kritik Maça Çıkıyor

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 25. hafta karşılaşmasında evinde Tourism X Boğaziçi Basketbol takımıyla karşılaşacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma 15 Mart Çarşamba günü saat 17:30’da başlayacak.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde sezonun tamamlanmasına 5 hafta kala bütün maçlarına galibiyet parolasıyla çıkan Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Tourism X Boğaziçi Basketbol Takımını ağırlayacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmanın başlangıç düdüğü 15 Mart Çarşamba günü saat 17:30’da çalacak.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın Basketbol Takımımız, Turgutlu halkı ve Turgutlu Belediyesi olarak gururumuz. Manisa’nın tek kadın basketbol takımı olarak TKBL’de mücadelemize devam ediyoruz. Sezonun tamamlanmasına 5 hafta kaldı. Takımımızın kalan maçlarda iyi sonuçlar almak için ellerinden geleni yapacağına olan inancımız sonsuzdur. Takım oyuncularımıza ve teknik kadromuza maç öncesi başarılar diliyorum. Tüm vatandaşlarımızı takıma destek olmak için maça davet ediyorum” dedi.