#

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Fenerbahçe Gelişim Karşısında

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, deplasman mücadelesinde Fenerbahçe Gelişim ile karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 4 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da başlayacak.

Manisa’nın tek kadın basketbol takımı olarak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ndeki (TKBL) mücadelesine devam eden Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, bu haftaki maçında ligin iddialı takımlarından biri olan ve ikinci sırada yer alan Fenerbahçe Gelişim Takımının sahasına konuk olacak.

TKBL’de 22. haftasında ikinci kez karşı karşıya gelecek olan Turgutlu Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim maçı, 4 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanacak.

Filedeki rakip İzmir Büyükşehir Belediyesi olacak

Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımının, TVF Kadınlar 2. Ligi’nin 17. haftasındaki rakibi İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olacak. İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka 5 Şubat Pazar günü saat 18:30’da başlayacak. Kadın voleybol takımı rakibiyle oynadığı ilk maçı 3-1 kazanarak sahadan galip olarak ayrılmıştı.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın basketbol takımımız yaklaşık iki hafta sürecek olan devre arasından önceki son maçında Fenerbahçe Gelişim ile mücadele edecek. İddialı bir takıma karşı oynayacağız. İstanbul’dan galibiyetle dönmeyi ve devre arasına kazanarak girmek istiyoruz. Kadın voleybol takımımız da pazar günü İzmir Büyükşehir Belediyesine karşı oynayacak. Oyuncularımız ve teknik ekiplerimize cumartesi ve pazar günkü karşılaşmasında başarılar diliyorum” dedi.