Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Kritik Maça Anlamlı Projeyle Çıkıyor

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı sezonun en kritik maçına önemli bir projeyle çıkıyor. Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı rakibi DİBA ile karşılaşacak.

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı 5 Mart Pazar günü DİBA Takımını evinde ağırlayacak. Sezona, galibiyet parolasıyla devam etmek isteyen Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Pazar günkü maç öncesi antrenmanlarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda 5 Mart Pazar günü saat 14:30’da başlayacak karşılaşma öncesinde taraftarların getirdiği oyuncaklar sahada toplanacak. Toplanan oyuncaklar Turgutlu Belediye personeli tarafından depremzede çocuklara ulaştırılacak.

Belediyespor Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Kadın Basketbol Takımının antrenmanını izledi

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Turgutlu Belediyespor Asbaşkanı Emrah Kanık ile birlikte Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibine moral ziyaretinde bulunarak antrenmanları takip etti. Belediyespor Başkanı ve Başkan Yardımcısı Honaz ile Asbaşkan Kanık, Pazar günü DİBA Takımıyla oynayacakları maç için başarı dileklerini iletti.

Maça davet

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Millet olarak tarihimizin en ağır felaketlerinden birini yaşadık. Deprem çok ciddi yıkıma ve zarara yol açtı. Çok fazla vatandaşımızı kaybettik, basketbol camiamızdan kayıplar yaşadık. Çok üzgünüz, hepimizin başı sağ olsun… Pazar günü kendi evimizde DİBA takımını ağırlayacağız. Bu maça önemli bir projeyle çıkıyoruz. Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol ailesi olarak, depremzede vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdürmeyi, daha önce başlattığımız yardım ve dayanışma hareketini bir üst noktaya taşımayı istedik. Bunun için de kentimize gelen depremzede çocuklarımız için ‘Bir Oyuncak Bir Mutluluk’ kampanyamızı başlattık. Bu oyuncakları depremzede çocuklarımıza bir nebze moral olsun diye dağıtacağız. Gelecek taraftarlarımız bu mutluluğun bir parçası olabilir. Tek hedefimiz galibiyet. Bunun için de oyuncularımızın ve teknik ekibimizin gayretine inanıyorum. Tüm sporseverlerimizi ve depremzede ailelerimizi takımımızı yalnız bırakmayarak evimizde oynanacak maça davet ediyorum”  şeklinde konuştu.

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Kaan Artun, “Pazar günü çok kritik bir maça çok önemli bir projeyle çıkıyoruz. Kazanmaya odaklandık. Mücadelemizden bir an olsun taviz vermeyeceğiz. Taraftarımızın desteği bize güç ve motivasyon sağlayacak. Tüm taraftarımızı maçımıza bekliyoruz” dedi.