- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Uzatmalarda Güldü: 91-88
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Kırklareli Basketbol Takımını konuk etti. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda kıyasıya mücadelenin yaşandığı maçta, Turgutlu Belediyespor ekibi uzatmalarda 91-88 öne geçerek rakibini mağlup etmeyi başardı.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 21. hafta karşılaşmalarında Kırklareli Basketbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibini kendi sahasında konuk eden Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ilk yarıyı 41-36 önde kapattı. İlk üç çeyrekte üstünlüğünü koruyan Turgutlu Belediyespor ekibi, dördüncü çeyrekte rakibiyle berabere kaldı. Uzatmalarda ise kendi hanesine 13 sayı kazandıran takım, maçı 91-88 tamamlamayı başardı.
Kırklareli Basketbol Takımına karşı kazanılan galibiyette 35 sayı, 16 ribaund, 2 asistlik skorla double double yapan Tearra Ra Shawn Banks sahada adeta yıldızlaştı. Pelin Küccük 21 sayı, 2 ribaund, 6 asist, Deniz Şanlı 12 sayı, 5 asist, Dilek Topdemir 9 sayı, 8 asist, kaptan Yasemin Güneş 7 sayı, 12 ribaund, 3 asistle takımın diğer skorer oyuncuları olarak isimlerini yazdırdılar.
Turgutlu Belediyespor Başkanı Fırat Honaz takımı yalnız bırakmadı
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanan maçı Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor Başkanı Fırat Honaz, Eşi Nazan Honaz ile birlikte tribünden takip ederek takımı her maçta olduğu gibi bu maçta da yalnız bırakmadı.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Kaan Artun, “Bu hafta ligin iddialı takımlarından biri olan Kırklareli Basketbol’a karşı oynadık. Oyunun en başından beri muhteşem bir mücadele göstererek hak ettiğimiz galibiyeti elde ettik. Şimdi önümüzde Fenerbahçe Gelişim ile oynayacağımız maç var. Bu güzel galibiyetten aldığımız güç ve motivasyonla 4 Şubat Cumartesi günü oynayacağımız maça odaklanmış durumdayız. Takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan Belediyespor Başkanımız Fırat Honaz’a ve tüm taraftarlarımıza desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Takımın maçın ilk anından itibaren istekli ve kararlı oynadığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor Başkanı Fırat Honaz, “Üst üste yaşamış olduğumuz mağlubiyetlerin ardından Kırklareli Basketbol Takımına karşı kazanmış olduğumuz bu galibiyet hepimize çok iyi geldi. Oyuncularımız karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren oldukça istekli ve kararlı oynadılar. Bu da bu galibiyeti ve başarıyı beraberinde getirdi. Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.