- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Yola Kaan Artun ile Devam Edecek
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörlük görevine Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi tecrübesi bulunan Kaan Artun getirildi.
İki sezondur Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadelesini sürdüren Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nda Kaan Artun dönemi başladı. Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın makamında gerçekleşen imza töreninde sözleşme imzalandı.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın yeni başantrenörü Kaan Artun, sporculuk kariyerinde Paşabahçe, Fenerbahçe, İstanbul Çukurova, MTA formaları giydi. Antrenörlüğe 1995 yılında başlayan Kaan Artun, Fenerbahçe’nin değişik kademelerinde 10 yıl antrenörlük yaptı. Süper Lig’de 2011-2012 sezonunda Samsun Basketbol, 2012-2014 sezonlarında TED Ankara Koleji ve 2014-2018 sezonlarında Adana ASKİ takımlarında Başantrenör olarak görev yapan Artun, üç sezon boyunca Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor Takımında başantrenörlük görevini üstlendi.
Kaan Artun ile güzel işlere ve başarılara imza atılacağına inandığını belirten Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi mücadelemize Kaan Hocamızla devam ediyoruz. Farklı liglerde üstlendiği görevlerle önemli tecrübeleri bulunan Kaan Hocamızla güzel başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Kaan Hocamıza ‘hoş geldin’ diyor, yeni dönemin takımımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın yeni başantrenörü Kaan Artun ise, “Turgutlu Belediyespor Ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı heyecan ve mutluluk duyuyorum. Geçtiğimiz sezon ilk kez yer aldığı TKBL’de play off başarısını göstererek kendini ispatlayan bu takımda bundan sonraki süreçte güzel sonuçları alacağımızı düşünüyorum. Tek bir hedefimiz var; o da sadece ve sadece galibiyet. Bunun için de hep birlikte çalışacağız. Fırat Başkanımıza ve yöneticilerimize şahsıma duydukları güvenden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.