#

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın Rakibi Botaş Gelişim

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı TKBL’nin yedinci haftasında rakibi Botaş Gelişim’i konuk edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 17 Kasım Çarşamba günü saat 18:00’da başlayacak.

Geçtiğimiz hafta Samsun Basketbol İhtisas ile deplasmanda oynadığı maçta sahadan 79-42 galip ayrılan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın bu haftaki rakibi Botaş Gelişim olacak. TKBL’de ikinci sırada yer alarak ligin güçlü takımlarından biri olan Botaş Gelişim’i konuk edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, sahada tüm gücünü ortaya koyacak.

Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda 17 Kasım Çarşamba günü saat 18:00’da başlayacak mücadelede TBF’nin aldığı karar doğrultusunda yüzde yüz kapasiteyle seyirci alınabilecek. Salona girişlerde Aşı Kartı ve HES Kodu kontrolünün yapılacağı maç ücretsiz olacak.

Her maçta olduğu gibi çarşamba günü oynanacak karşılaşmada da mücadeleden bir an bile vazgeçmeyeceklerini belirten Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Deniz Olgun, “Kendi evimizde oynayacağımız maçımızda Botaş Gelişim Takımı’nı konuk edeceğiz. Rakibimizin ligin güçlü ve favori takımlarından biri olduğunu biliyoruz. En büyük avantajımız sahada ortaya koyacağımız mücadelemiz, enerjimiz ve inancımız olacak. Tüm sporseverlerimizi takımımıza destek olmak adına çarşamba günü oynayacağımız maçı izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.